Catering Lublin

Obsługa cateringowa


Catering w hotelu Przystań

Catering Przystań został uhonorowany licznymi wyróżnieniami oraz prestiżowymi nagrodami. Nasza kuchnia przygotuje dla Państwa propozycję menu, która przyciągnie uwagę gości. Staramy się aby nasza usługa cateringowa była na najwyższym poziomie dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół. Podawane potrawy mają nie tylko cieszyć wyglądem, ale i niezapomnianym smakiem.

Zaplecze techniczne pozwoli nam na realizowanie najtrudniejszych zleceń co potwierdza 20-letnia tradycja. Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny, niezawodną obsługę oraz profesjonalny i elegancki wystrój. Wyróżnia nas jakość potraw, która jest dla nas bezwzględnym priorytetem.

Gościnna Przystań to także kompleksowa organizacja imprez i konkurencyjne ceny! Prowadzimy usługi cateringowe zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą cateringową na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Dostarczymy catering na terenie Lublina i okolic.

Dbamy o to, by nasze dania nie tylko smakowały, ale i cieszyły swym wyglądem. W naszej restauracji wyznaczamy nowe standardy w branży cateringowej. Stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym założeniem jest by każdy posiłek był podróżą do krainy smaku przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Systematycznie aktualizujemy menu, byś zawsze mógł znaleźć coś dla siebie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę cateringową różnych imprez:

- obsługa szkoleń
- konferencje
- obiady dla firm
- lunch Time
- catering świąteczny
- imprezy okolicznościowe

Udostępniamy naszą restauracje na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych takich jak komunie, wesela, urodziny. Organizujemy zarówno uroczystości rodzinne jak i przyjęcia, bankiety i koktajle biznesowe.

Nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Za każdym razem dbamy o najdrobniejszy szczegół. Organizowane przez nas przyjęcia gwarantują niezapomnianą atmosferę. Posiadamy doświadczony personel oraz zaplecze techniczne umożliwiające realizację najtrudniejszych zleceń.

Copyrights © 2017 & All Rights Reserved | Restauracja Przystań
Polityka Cookies/ Projekt i Wykonanieinternetowi.org