Chrzciny Lublin

Idealne chrzciny dla Twojego dziecka


Przyjęcia w hotelu Przystań

Goście są naszym najcenniejszym skarbem, dlatego czynimy wszystko, by zachwycić, rozmiłować, uzależnić... Nasza pasja widoczna jest w każdym szczególe. Stworzyliśmy miejsce, które podbija serca i koi dusze. Miejsce, gdzie czas płynie w magicznym rytmie. Miejsce, które jest rajem dla zmysłów. Miejsce, do którego zawsze się wraca. Każdego dnia otwierając dla Was drzwi Goddingu, otwieramy także nasze serca...

Odpowiednie miejsce, wyjątkowa atmosfera i dopieszczenie wszystkich szczegółów spotkania czy imprezy wymaga odpowiedniego miejsca z niespotykaną kuchnią i obsługą. Spotkania okolicznościowe zdarzają się nam dość często. Każdy z nas oczekuje, niezależnie od okazji, aby impreza odbyła się na właściwym poziomie i goście byli zadowoleni.

Specjalizujemy się w organizacji spotkań i imprez typu:

- komunie, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny
- szkolenia, bankiety, konferencje, imprezy integracyjne
- Wieczorki Taneczne, Bale Sylwestrowe i Andrzejkowe

Menu ustalane zgodnie z Państwa życzeniami i propozycjami. Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wymagających Gości. Doświadczenie profesjonalnej obsługi Restauracji Przystań, pozwala tworzyć iście staropolskie uczty. Dysponujemy klimatyzowaną salą, która jest w stanie pomieścić do 60 osób.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkie spotkania okolicznościowe, rodzinne, biznesowe i sprawimy, aby były wyjątkowe. Doskonała kuchnia i miła obsługa spowoduje, że Wasi goście będą to wydarzenie długo wspominali.

Copyrights © 2017 & All Rights Reserved | Restauracja Przystań
Polityka Cookies/ Projekt i Wykonanieinternetowi.org