Żeberka na centymetry

Sprawdź nasze specjalne dania!Żeberka na centymetry


Jako jedyni w Lublinie proponujemy potrawę, którą można zamówić „na centymetry”. Tak! W restauracji Przystań przy ul. Kunickiego zjesz doskonale upieczone żeberka, które kucharz przygotuje według określonego przez Ciebie rozmiaru. A zatem posmakuj dwudziestu centymetrów soczystych żeberek, dodaj do nich kolejne dziesięć centymetrów i rozsmakuj się w nich lub spraw sobie prawdziwą ucztę, która zakończy się dopiero na pięćdziesiątym centymetrze.

Rozmiar tej wyśmienitej potrawy to tylko jeden z jej licznych atutów. W restauracji Przystań liczy się przede wszystkim smak i jakość, a te zapewnione są w Przystani dzięki pasji i kilkudziesięcioletnim tradycjom kulinarnym. Wyjątkowy sos barbecue w jakim marynowane są żeberka posiada dwa dodatkowe składniki. Jakie? To tajemnica kucharza. Faktem jest, że dodają one potrawie niespotykanego posmaku, który poczujemy dopiero po trzecim lub czwartym kęsie. A wtedy już kolejne centymetry żeberek znikną z talerza w mgnieniu oka. Tradycją wśród gości stały się próby odgadnięcia tajnych składników. Do tej jednak pory nikomu się to nie udało.

Dodatkowym atutem, nie tylko żeberek, a także innych potraw w Przystani jest ich świeżość. Mięso do restauracji dostarczane jest codziennie w miarę potrzeb bezpośrednio z Zakładów Mięsnych Cioczek. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość produktów z jakich przyrządzane są potrawy w Przystani. Jakość ta poparta jest kilkudziesięcioletnim doświadczeniem rodzinnej firmy, która działa nieprzerwanie od 1945 roku. A zatem, przyjedź, skosztuj i zamów kolejne centymetry gorących żeberek.

Copyrights © 2017 & All Rights Reserved | Hotel i Restauracja Przystań
Polityka Cookies/ Projekt i Wykonanieinternetowi.org