Komunie Lublin

Wyjątkowy dzień dla każdego dziecka


Przyjęcia w Przystani

Restauracja Przystań to również idealne miejsce na organizację ważnych uroczystości rodzinnych. Goście są naszym najcenniejszym skarbem, dlatego czynimy wszystko, by ich zachwycić i zadowolić. Staramy się stworzyć miejsce i atmosferę, która podbija serca i zapada w pamięć. Miejsce, gdzie czas płynie w magicznym, indywidualnym rytmie i do którego będa Państwo chętnie powracali.

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Restauracja Przystań oferuje swoje usługi w zakresie organizacji profesjonalnego przyjęcia komunijnego. Posiadamy duże sale, idealne do pomieszczenia większej ilości gości oraz miłą i uprzejmą obsługę kelnerską. Gustownie i uroczyście nakryte stoły w połączeniu ze smacznym menu pozwolą Państwu stworzyć niepowtarzalny przyjęcie komunijne. Dajemy gwarancję, że pierwsze komunie święte urządzone w naszym lokalu zaplanowane są na wysokim poziomie, co pozwala na zrelaksowanie się w gronie najbliższych, w tym ważnym dniu. Spotkania okolicznościowe organizujemy od wielu lat, co świadczy o dużym zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci.

W cenie przygotowanie komunii zapewniamy:

- bezpłatną szatnię
- darmowy parking przy restauracji
- darmowe WiFi
- elegancko nakryte stoły ( kwiaty, świece, pokrowce na krzesła, obrusy ),
- profesjonalną obsługę, zgodnie ze standardami przyjętymi w restauracji
- wysokiej jakości kuchnia,
- przejrzyste i jasne ustalenia dotyczące organizacji przyjęcia oraz rozliczenia.

Menu ustalane zgodnie z Państwa życzeniami i propozycjami. Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wymagających Gości. Doświadczenie profesjonalnej obsługi Restauracji Przystań, pozwala tworzyć iście staropolskie uczty.

W celu uzyskania większej ilości szczegółowych informacji na temat usługi lub zarezerwowania terminu na komunijne w 2016 roku, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Copyrights © 2017 & All Rights Reserved | Restauracja Przystań
Polityka Cookies/ Projekt i Wykonanieinternetowi.org